Halk Tv Televizyonu Uydu Frekansı


  • Frekans
  • 02 Haz 2013
  • admin
  • 212 defa okundu Okunma
  • 1 Yorum

Halk Tv, Cumhuriyet Hareket partisi’nin televizyon ve güncel haber kanalıdır.Chp ile ilgili gelişmeleri ve haberleri bu kanal içerisinde izleyebilirsiniz.Dünya üzerinde Halk Tv’nin özelliğini neredeyse hepimiz görmekteyiz.

Halkhaber Tv 2005 yılında kurulmuş ve bir ara Dijitürk’ten ayrılmıştır.Kurulum yeri Ankara’dır.Partiler hakkında konuşmaları,Haberleri ve gelişmeleri bu kanal üzerinden takip edebilirsiniz.Halk Tv gerçeği halk tv ile öğrenin,Halkın tek kanalı sloganı hizmetiyle bu yola baş koymuştur.

Halk Tv televizyonu Türksat 2A üzerinden yayın yapmaktadır.Daha önce hiç böyle bir Tv frekansı tanıtımında bulunmamıştık.Halk Tv uydu frekansı aşağıda gördüldüğü gibidir.Bilgileri doğru girerek kanalı izleyebilirsiniz.

Halk Tv Televizyonu Uydu Frekansi

Halk Tv Uydu Frekansı

Adı: Halk Tv

Frekansı: 12130 V – Dikey

Sr: 27500

Fec: 5/6

V-Pid: 115

A-Pid: 116

Şifresi: Şifresiz

Kapsama: Batı

Uydu: Türksat 2A

Benzer Yazılar

Disney Channel Uydu Frekans Ayarları

Disney channel uydu frekans ayarları; Disney channel kanalını tv üzerinde izleyebilmek için frekans ayarları gerekmektedir. Disney channel kanalı büyük bir kitleye keyifli zamanlar yaşatmaktadır. Disney channel kanalı içerisinde waverly büyücüleri, uçan tekme, sonny’nin yıldızı, zack ve cody güvertede,  bakıcım bir vampir, phineas ve  ferb, tamirci manny gibi diziler ve çizgi filmler yayınlanmaktadır. Bunların yanı sıra; high school...

Show Tv Uydu Frekansı 2013

Show Tv Uydu frekansı 2013;Show tv uydu frekans ayarları 2013 ; Show TV, Çukurova Holding bünyesinde yayın yapan, özellikle 2000′lerde yarışma programları ve dizileriyle ön plana çıkmış, Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanalllarından biri. Show TV’nin Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Serdar Çaloğlu, yönetim kurulu başkanı ise Mehmet Bülent Ergin’dir.Show TV, standart çözünürlük ile şifresiz olarak...
Makale'ye Yorum Yapın

SESLİ SOHBETE GİRİŞ

Hit sayısı

Sevgi Aşk Sevgi Aşk