Alişan Seni Biraz Fazla Sevdim Albümü indir

Alişan Seni Biraz Fazla Sevdim Albümü indir;Alişan seni biraz sevdim mp3 indir;

seni biraz fazla sevdimAlişan, “SENİ BİRAZ FAZLA SEVDİM” isimli yeni albümü ile müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.ALİŞAN, iki yıl aradan sonra POLL PRODUCTION etiketi ve POLAT YAĞCI prodüktörlüğünde piyasaya çıkarttığı 11. albümü, “SENİ BİRAZ FAZLA SEVDİM” ile yeniden sevenlerine merhaba dedi.

lbümde, Mert Ekren ve Ceyhun Çelikten’in beste ve aranjelerinin yanında, önemli gazeteci ve şarkı sözü yazarlarımızdan Hakkı Yalçın’ın da şarkı sözleri yer aldı. Geçmiş dönemlerde birçok sanatçının de seslendirdiği “Beyaz Gül Kırmızı Gül” türküsünü bir de ALİŞAN’ın doyumsuz sesinden dinlemeye hazır olun.

Albüm fotoğrafları Çırağan Saray’ında Jülide Güngör tarafından çekilirken, ALİŞAN’ın stil danışmanlığını ünlü modacı Hakan Akkaya üstlendi.

Kaynak:SözMüzik

Alişan Son Albümü, Alişan Yeni Albümü, Alişan 2013, Alişan 2013 Dinle, Alişan 2013 Albümü Dinle, Alişan 2013 Şarkıları, Alişan 2013 Yeni Albümü Dinle, Alişan Seni Biraz Fazla Sevdim Albümü Dinle
Alişan Seni Biraz Fazla Sevdim Albüm Şarkıları

01-Seni Biraz Fazla Sevdim
02-Ayakta Zor Duruyorum
03-Vebal
04-Dünya Evi
05-Özlemiştir
06-Bir Numara
07-Islana Islana
08-Beyaz Gül Kırmızı Gül
09-Kedi
10-Vay Be
11-Kınıfır Bedrenk Olur
12-Gözümün Işığı

Vebal şarkısı dinle;

Gözümün Işıgı şarkısı dinle;

Islana Islana Şarkısı dinle;

 

Not: Arkadaşlar Alemortam.com Olarak albüm yayınlamıyoruz.Sanatçılarımızın emeğine karşılık bunu çiğnemek istemiyoruz.Bilgilerinize sunarız. Alemortam.com Anlayışı budur.

Tags:Alişan, Seni Biraz Fazla Sevdim,

Okuyucu Yorumları ( 0 )

Sayfalar

Sosyal Ağ

TurkiyePaneL.NET

TURKiYEPANEL iNTERNET TEKNOLOJİLERİ Always Seslisohbet Paneli Beta Sürümü İle Aktif Hale Getirdi. Siz Değerli Müşterilermize Hayırlı OLsun

Yukarı Git
Sevgi Aşk Sevgi Aşk Sesli Sohbet